Soferi camion, Belgia, Franta, Luxemburg
GabyTrans
Luxemburg
il y a 4j
source : MyNextJob

Sofer Camion + Semi Remorca

Timis, Timisoara

Descriere Sofer camion

Candidatul ideal

  • Permis conducere cat. C E
  • Atestat profesional pentru transport marfa
  • Card digital pentru tahograf
  • ADR pentru marfuri periculoase :
  • Experienta ca sofer de tir minim 1 an;
  • Disponibilitate pentru lucru Romania - comunitate sau curse Romania - Europa de vest
  • Descrierea jobului

  • Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
  • Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare.
  • Oferim :

  • Pachet salarial competitiv 2000€ / luna, cu plata, intotdeauna, la timp;
  • Signaler cette offre d'emploi
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mon email
    En cliquant sur « Continuer », je consens au traitement de mes données et à recevoir des alertes email, tel que détaillé dans la Politique de confidentialité de neuvoo. Je peux retirer mon consentement ou me désinscrire à tout moment.
    Continuer