Inżynier Serwisu CNC
FANUC Europe Corporation
Rosport, LU
il y a 14h

Firma FANUC Polska oferuje możliwość zatrudnienia w firmie o znaczącej pozycji rynkowej i rozpoznawalnej na świecie marce.

Atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę. Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i udział w zróżnicowanych projektach wewnętrznych.

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to :

  • Obsługa techniczna, serwis, wsparcie techniczne, instalacje i naprawy gwarancyjne w zakresie sterowań CNC, napędów w obrabiarkach (maszynach produkcji FANUC i innych producentów) oraz rezonatorów laserowych na terenie całej Polski
  • Współpraca z klientem w zakresie wsparcia technicznego i rozwiązywanie zaistniałych problemów w sposób zdalny
  • Wsparcie w implementacji rozwiązań u klientów firmy
  • Wsparcie techniczne i raportowanie statusu prac do biura FANUC
  • Organizacja prac serwisowych (praca z dokumentacją, zarządzanie częściami zamiennymi, utrzymanie narzędzi pracy w dobrym stanie)
  • Czego oczekujemy :

  • Doświadczenia w pracy w serwisie
  • Doświadczenia w pracy ze sterowaniami numerycznymi CNC
  • Orientacji w branży automatyki przemysłowej
  • Wykształcenia wyższego technicznego (Wydział Elektryczny, Elektroniczny, Mechatronika, Mechanika, Fotonika)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (umożliwiającym swobodną komunikację w sprawach technicznych)
  • Gotowości do częstych podróży służbowych po całym kraju
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

    Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

    rekrutacja fanuc.eu

    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mon email
    En cliquant sur « Continuer », je consens au traitement de mes données et à recevoir des alertes email, tel que détaillé dans la Politique de confidentialité de neuvoo. Je peux retirer mon consentement ou me désinscrire à tout moment.
    Continuer